Sukces w Wyzwaniu Uczymy Dzieci Programować
Autor: RS@sp3 9 grudnia 2019

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy nagrodę w Wyzwaniu Code Week 2019 – zestaw drewnianych puzzli AR rozszerzona rzeczywistość do Ozobota. Dziękujemy uczniom biorącym udział w programie edukacyjnym „Uczymy Dzieci Programować”. Gratulujemy!

Renata Skóra

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij