,,Czekając na Święta… uczymy dzieci programować”
Autor: UN 9 grudnia 2019

Uczniowie klasy 3d  biorą  udział w kolejnym wydarzeniu „Czekając na Święta… uczymy dzieci programować.” Codziennie od 2 grudnia realizujemy jedno zadanie z naszego kalendarza adwentowego (programowanie bez użycia komputera offline oraz z użyciem ozobotów i puzzli AR.  Czekając na Święta – Uczymy Dzieci Programować…to propozycja Edu Sense wspólnej zabawy, projekt – konkurs – zakodowany kalendarz adwentowy.

Już dzisiaj 9 grudnia wystartowała Godzina Kodowania, podjęliśmy wyzwanie i dołączyliśmy do entuzjastów kodowania z całego świata. W ten sposób chcemy kontynuować naszą przygodę z programowaniem. W tym wyjątkowym tygodniu podejmujemy działania związane z kodowaniem zaproponowane przez autorów tego przedsięwzięcia. Tymczasem zamieszczamy relację z naszych działań.

Urszula Niziołek

Hour of Code – nasza potańcówka 🙂

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij