Mikołaj
Autor: DK@sp3 12 grudnia 2019

6 grudnia do naszej klasy zawitał Mikołaj. Z samego rana zostawił piękne dyplomy i słodki poczęstunek. Kilka dni wcześniej zapowiadając swoje przybycie zostawił każdemu list. Co kryło się w środku? To nasza słodka tajemnica.

Uczniowie klasy 1C

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij