Tenis stołowy – zawody powiatowe
Autor: KK@sp3 13 grudnia 2019

29 listopada reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w powiatowych zawodach w tenisie stołowym. Dziewczyny wystąpiły w składzie: Agata Jamrozik, Agata Chyła, Wiktoria Bartosik, chłopcy: Piotr Zynek, Wiktor Wychrystenko, Wiktor Woryna.

Obie drużyny spisały się rewelacyjnie! Dziewczyny zajęły II miejsce a chłopcy wygrali wszystkie mecze i będą reprezentowali szkołę na zawodach rejonowych.

Gratulacje!

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij