WYNIKI KONKURSU NA ŚWIĄTECZNĄ GRAFIKĘ KOMPUTEROWĄ
Autor: RS@sp3 20 grudnia 2019

W czwartek 12 grudnia uczniowie klas 4 i 5 wzięli udział w SZKOLNYM KONKURSIE NA ŚWIĄTECZNĄ GRAFIKĘ KOMPUTEROWĄ. Dzieci miały za zadanie w ciągu 30 minut wykonać kartkę w programie Paint.

I miejsce Zuzanna Duda

II miejsce Laura Walczak

III miejsce Weronika Marek

GRATULUJEMY!!!

Organizatorzy:

Anna Góras

Renata Skóra

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij