3c i Hour of Code
Autor: DK@sp3 14 grudnia 2019

Uczniowie klasy 3c dołączyli do jednej z największych inicjatyw edukacyjnych na świecie – Godziny kodowania. W ciągu tygodnia wykonywali różne aktywności. Korzystali z aplikacji Kodable, Run Marco, Lightbot. Z Uczymy Dzieci Programować wykonali świąteczne zadania, łącząc tradycję z nowoczesnością.

Teresa Moś

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij