Powiatowy Konkurs Plastyczny
Autor: DK@sp3 15 grudnia 2019

W czwartek 12 grudnia odbył się w naszej szkole  Powiatowy Konkurs Plastyczny  na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową„. Wzięli w nim udział uczniowie klas 1-3 z pięciu żorskich szkół podstawowych. Dzieci miały za zadanie wykonać w ciągu godziny kartkę  świąteczną z przyniesionych ze sobą materiałów.

Komisja konkursowa  ogłosiła następujące wyniki:

Klasy 1

I miejsce  Mikołaj Mazur  SP-3  

II miejsce   Maja Żelazo SP-16

III miejsce  Zuzanna Skotarczak  ZSP nr 8

Klasy 2

I miejsce  Małgorzata Lewandowska  ZSP nr 8

II miejsce  Aleksandra Bulsza  SP-3

III miejsce  Wiktoria Piszczek  SP -17

Klasy 3

I miejsce  Aleksandra Cebula  SP-13

II miejsce  Dorota Moczulska  SP -17

III miejsce  Maja Drabas  SP-16

Wyróżnienie:  Krystian Niziur SP-13, Michał Rumierz  SP -17,  Ewa Hojka  SP-13, Emilia Bartecka  SP-16, Amelia Dragon SP-3, Adam Soduś  ZSP nr 8

Wszystkie dzieci podczas oczekiwania na werdykt komisji obejrzały świąteczne przedstawienie  przygotowane przez uczniów klasy 3d oraz zostały poczęstowane pączkami ufundowanymi przez Piekarnię Kristof.  Nagrody dla dzieci zostały zakupione dzięki Radzie Rodziców przy SP-3, oraz przekazane przez MOSiR Żory i Urząd Miasta Żory. Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy a dzieci zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Organizatorki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij