Kolorowy listopad
Autor: DK@sp3 15 grudnia 2019

Miesiąc listopad, pomimo późnej jesieni, okazał się bardzo kolorowym,  radosnym i pełnym wrażeń miesiącem dla klasy 2b. Najpierw biało-czerwone świętowanie Dnia Niepodległości, następnie niebieskie świętowanie Światowego Dnia Praw Dziecka, potem biało-czerwono – niebieskie kibicowanie na hali sportowej i na koniec wielobarwne świętowanie Dnia Pluszowego Misia i Andrzejek. Było też poznawanie świata z panią Anitą i przygotowanie kartek świątecznych dla chorych dzieci. Nasza szkoła jest ciekawa i wesoła :)))

Wychowawczyni 🙂