Czekając na Święta -uczymy dzieci programować
Autor: UN 15 grudnia 2019

Mija kolejny tydzień i kolejne wyzwania Edu Sense -zadania z kalendarza adwentowego, które przynoszą dzieciom wiele radości i są świetną zabawą, ucząc przy okazji współpracy, logicznego, kreatywnego myślenia. Oczywiście nie zapominamy o ,,Hour of Code”, która powoli dobiega końca, ale Debeściaki  pozytywnie zakręceni na kodowanie nie odpuszczają, dalej z wielkim zapałem zgłębiają tajniki nowoczesnych technologii. Hitem kodowania jest Minecraft, Ozoblocky, Dance Party oraz aplikacja Quiver. Uczniowie cieszą się, że mogą stać się częścią globalnej społeczności, która  rozwija swoje pasje związane z nauką programowania.

Urszula Niziołek