Idą święta…
Autor: UN 16 grudnia 2019

Uczniowie klasy 1b, 1c, 1d oraz 2a przystąpili do ogólnopolskiej kampanii społecznej pt. „Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj”. Projekt wpisuje się w szeroko rozumianą profilaktykę e-uzależnień, jak również w podstawowe  kierunki realizacji polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2019/2020 określone przez MEN. Uczniowie bardzo zaangażowali się w tę kampanię. Z wielką starannością wypisywali kartki – dla większości uczniów był to pierwszy raz. Wypisane i pięknie ozdobione kartki zostały wysłane lub przekazane najbliższym. Mamy nadzieję, że tradycja pisania i wysyłania kartek dzięki takim inicjatywom przetrwa na kolejne wspaniałe lata.

Inicjator akcji – K. Pinkowicz