Kalendarz adwentowy z elementami kodowania – tydzień 2
Autor: RS@sp3 17 grudnia 2019

Uczniowie biorący udział w zajęciach kółka informatycznego w drugim tygodniu grudnia wykonali następujące zadania:

– Świąteczne porządki… – pokonanie trasy dla robotów, zgodnie ze wskazanymi warunkami,

– Roboty w świątecznym klimacie – roboty w roli pomocników Św. Mikołaja,

– Renifer Rudolf – zakodowana trasa w kształcie renifera,

– Świąteczna mandala – pokonanie trasy dla robotów,

– Ulepimy dziś bałwana – tworzenie tras dla robotów.

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij