Z wizytą w przedszkolu
Autor: UN 18 grudnia 2019

Klasa 1b wyruszyła do Przedszkola nr 23 z przedstawieniem pt. ‘Zmartwienie śnieżynek’. Przy okazji spotkała i zaprosiła do grup przedszkolnych czerwonego gościa z workiem pełnym prezentów. Dzień 6 grudnia zapadnie im z pewnością w pamięci, ponieważ to oni byli prezentem mikołajkowym dla młodszych kolegów. Widownia oglądała przedstawienie z zapartym tchem i nagrodziła aktorów słodkim poczęstunkiem.

M. Oparowska-Kozyra

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij