Kalendarz adwentowy z elementami kodowania – tydzień 3
Autor: RS@sp3 24 grudnia 2019

Uczniowie biorący udział w zajęciach kółka informatycznego w trzecim tygodniu grudnia wykonali następujące zadania:

– Zakodowane bombki – zakodowana trasa w kształcie bombki,

– Bombkowy zawrót głowy – pokonanie trasy dla robotów, zgodnie ze wskazanymi warunkami,

– Zakodowana choinka – zakodowana trasa w kształcie choinki,

– Świąteczny stół – pokonanie trasy dla robotów, zgodnie ze wskazanymi warunkami,

– Wszyscy wszystkim ślą życzenia – zakodowana trasa w kształcie kartki świątecznej.

Dziękuję wszystkim uczniom za zaangażowanie.

Renata Skóra