Jasełka
Autor: RS@sp3 24 grudnia 2019

Okres przedświąteczny to bardzo pracowity czas dla klasy 2d i 3b. Uczniowie przygotowali jasełka szkolne, które wprowadziły nas w świąteczny nastrój już 19 grudnia wieczorem. Dzieci zaprosiły swoich rodziców i bliskich na premierę. Troszeczkę zestresowani aktorzy, pokonali sceniczny lęk i wystąpili pięknie, a polonez w rytm kolędy „Bóg się rodzi” wstrzymał oddech publiczności na kilka chwil. Brawom nie było końca. Wieczorowa pora, blask choinki i piękne kolędy przybliżyły nam urok betlejemskiej nocy.

20 grudnia JASEŁKA mogli zobaczyć uczniowie naszej szkoły. Był to wyjątkowy czas dla całej szkolnej społeczności, gdyż gościliśmy podopiecznych z DPS ze Strumienia. Goście uczestniczyli w zajęciach z kodowania z klasą 3d, zwiedzili budynek nr 1, wspólnie z nami kolędowali na jasełkach przygotowanych przez klasę 2d i 3b oraz spotkaliśmy się przy wigilijnym stole przygotowanym przez klasę Va.

Atmosfera tych pełnych miłości świąt zagościła w naszych sercach. Uśmiech przeplatał się ze wzruszeniem, nawet po policzkach spływały łzy radości. Nasi goście bardzo cieszyli się z naszego spotkania, a słowo DZIĘKUJĘ usłyszeliśmy chyba z tysiąc razy!!!

Podopiecznym przekazaliśmy dary, które zebraliśmy podczas akcji: „I ty możesz zostać ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM” zatem DZIĘKUJĘ UCZNIOM, RODZICOM, NAUCZYCIELOM, SYMPATYKOM SZKOŁY za okazane serce i pomoc.

„Nie tylko w święta nie tylko raz przez cały rok, przez cały czas POMAGAJMY!”

Czesława Piontek

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij