KŁOPOTY W LAPONII
Autor: UN 19 grudnia 2019

To tytuł  scenki teatralnej, którą dla swoich rodziców z okazji Świąt Bożego Narodzenia zaprezentowali uczniowie klasy 3d. Historyjka przedstawia  dzień z życia niesfornych elfów, które nie mają już  ochoty na przygotowywanie milionów prezentów.   Dobre uczynki dzieci przekonały jednak pomocników św. Mikołaja, o tym, że nie mogą zawieść milusińskich. Na koniec zjawia się wspaniały Mikołaj, wszyscy razem tańczą i śpiewają. Następnie Debeściaki złożyli życzenia rodzicom, a Rafał pięknie zagrał na keyboardzie znane kolędy. Spotkanie upłynęło w miłej, świątecznej atmosferze, które zostało zakończone wspólnym kolędowaniem.

Urszula Niziołek

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij