KALENDARZ ŻORSKI DLA DZIECI MA 20 LAT
Autor: UN 19 grudnia 2019

W jubileuszowym wydaniu Kalendarza Żorskiego dla dzieci na 2020 rok pojawił się nasz artykuł   

,, Witajcie –to my! , dotyczący świata programowania. Zapraszamy do przeczytania naszej relacji. 

Uczniowie klasy 3d wraz z wychowawcą

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij