Bal Karnawałowy 2020
Autor: DK@sp3 7 lutego 2020

We wtorek 4 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej.  Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci. Po południu duża sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową przyozdobioną w  różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony. Zjawiskowy wystrój sali wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Wśród uczestników trudno było rozpoznać uczniów, którzy wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.