Nasze Siatkarki najlepsze w Żorach
Autor: KK@sp3 9 lutego 2020

Uczennice klas siatkarskich 6 i 5 uczestniczyły w Powiatowych Mistrzostwach Dzieci Szkół Podstawowych w mini piłce siatkowej. Na zawodach nie miały sobie równych i bez problemu pokazały, że treningi nie idą na marne. Gratulujemy !

Reprezentacja szkoły: Zuzanna Biodrowicz, Agata Chyła, Oliwia Mach, Olivia Panajotow, Julia Struniawska, Hanna Tabaka, Julia Witoszek, Lena Barska, Amelia Garbacz, Julia Murach i Julia Sędłak

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij