Autor: Oz@sp3 10 lutego 2020

IV OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

PRACA GÓRNIKA I ENERGETYKA – OCZAMI DZIECKA”

I. Organizator

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1 w Jaworznie.

Pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna Pana Pawła Silberta

II. Warunki uczestnictwa

• Uczestnicy konkursu mają za zadanie wykonanie jednej pracy plastycznej na temat „Praca górnika i energetyka – oczami dziecka”. Jeden autor może nadesłać jedną pracę plastyczną.

• Konkurs ma charakter ogólnopolski i jest skierowany do wszystkich przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych.

• Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu.

• Jury będzie oceniać pracę w trzech kategoriach wiekowych:

– grupy przedszkolne,

– klasy I – III,

– klasy IV – VIII.

• Format prac plastycznych – wyłącznie A3.

• Technika wykonania prac jest dowolna. Dopuszcza się prace wykonane tylko na papierze.

• Nagrody będą przyznawane indywidualnie.

• Do prac należy dołączyć kartę uczestnictwa (dostępna u wychowawcy świetlicy), którą powinien podpisać rodzic lub prawny opiekun dziecka.

• Pracę należy na odwrocie zaopatrzyć w metryczkę: imię i nazwisko, wiek, klasa, adres szkoły lub przedszkola.

III. Rozstrzygnięcie konkursu

Jury obradować będzie 3 marca 2020 r. i wybierze najciekawsze prace indywidualne, w każdej z trzech kategorii wiekowych. Spośród nich wybrane zostaną trzy najlepsze prace oraz wyróżnienia.

IV. Ogłoszenie wyników konkursu

O wynikach konkursu laureaci zostaną poinformowani osobiście do 5 marca 2020 r. Uroczysta gala wręczania nagród odbędzie się 10 marca 2020 r. w budynku głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie (Rynek Główny 17).

Prace należy dostarczyć do świetlicy

w Szkole Podstawowej nr3 (budynek1 – os. 700 – lecia Żor) do 24.02.2020r.

Pełny regulamin w załączeniu.

PRACA-GÓRNIKA-I-ENERGETYKA-–-OCZAMI-DZIECKA