WOLONTARIAT
Autor: Oz@sp3 10 lutego 2020

W piątek (7.02) nasi wolontariusze kolejny raz spotkali się z dziećmi z Ochronki Parafialnej. Celem tego spotkania była organizacja i prowadzenie balu karnawałowego dla naszych małych przyjaciół. Wszyscy zarówno wolontariusze, dzieci oraz panie z przedszkola byli przebrani w postacie z bajek, ale nie tylko… mieliśmy też policjantkę, która zapewniała nam bezpieczną zabawę. Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Znaleźliśmy też czas na układanie puzzli, klocków oraz inne zabawy. Niestety radosna zabawa musiała się kiedyś skończyć. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Barbara Rudzicka

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij