UWAGA KONKURS!!!
Autor: Oz@sp3 12 lutego 2020

REGULAMIN VIII KONKURSU PLASTYCZNEGO

NA ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ WIELKANOCNĄ

Organizator: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu

Termin dostarczenia prac: do 9 marca 2020 r. Świetlica w Szkole Podstawowej nr 3 (budynek 1 – os. 700 – lecia Żor)

Tematyka:

Konkurs obejmuje czas związany ze Świętami Wielkanocnymi i polega na przedstawieniu własnego postrzegania tych świąt poprzez działania plastyczne.

Warunki uczestnictwa – szczegóły pod linkiem REGULAMIN VIII KONKURSU PLASTYCZNEGO Kartka Wielkanocna

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij