„MISTRZ KLAWIATURY”
Autor: RS@sp3 13 lutego 2020

SZKOLNY KONKURS „MISTRZ KLAWIATURY”

 

Zapraszamy do udziału uczniów z klas 4 i 5.

Wymagana jest umiejętność szybkiego pisania na komputerze.

Aby przygotować się do konkursu skorzystaj ze strony

Konkurs odbędzie się 27 lutego (czwartek), o godz. 14.20 w sali nr 35.

Chętnych prosimy o zapisywanie się u organizatorów do 25 lutego!

Organizatorzy: p. Anna Góras

                            p. Renata Skóra

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij