„Kinderki” klasy 5a
Autor: KK@sp3 14 lutego 2020

8 lutego na hali MOSIR  w Żorach odbyły się rozgrywki mini siatkówki dwójek w ramach Kinder + Sport. To już drugi etap rozgrywek na Śląsku. Przypominamy że w tych rozgrywkach uczestniczą uczennice klasy sportowej 5 A, reprezentujące również klub sportowy Sari  Żory. Pięć naszych siatkarskich drużyn poradziło sobie bardzo dobrze. Łącznie nasze drużyny wygrały w tym dniu 14 meczy i przegrały 6. Wciąż niepokonana w tym sezonie jest drużyna Sari 3 ( w składzie Lena Barska, Julka Murach,  Zuzia Droździel ) która dominuje w I lidze tych rozgrywek. W kolejnym etapie rozgrywek pozostała również w I lidze drużyna Sari 1 (Amelka Garbacz, Ania Burek,  Weronika Marek). Awanse z niższych lig do wyższych zanotowały drużyny Sari 3 i Sari 5. Dziękujemy kibicom i rodzicom za dzisiejszy doping.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij