„Serduszkowe” kodowanie w 1a.
Autor: UN 19 lutego 2020

W piątek 14 lutego cała społeczność szkolna świętowała Walentynki. Uczniowie klasy 1a również obchodzili to radosne święto. Już w czwartek udekorowali klasę czerwonymi balonami oraz wykonali piękne papierowe serca. W piątek z samego rana każdy uczeń wrzucił do pudelka zrobioną własnoręcznie walentynkową kartkę w kształcie oczywiście serduszka. W tym szczególnym dniu odwiedziły nas również ozoboty, które przemierzały wykonane przez dzieci trasy na dwóch serduszkach. Dzieci rozkodowały także czerwone serce na kartach pracy. Na zakończenie walentynkowej zabawy każde dziecko wylosowało z pudelka liścik z walentynkowym wierszykiem oraz otrzymało lizaka oczywiście w kształcie serca. Cały dzień upłynął nam pod znakiem płynącej z serca miłości.

Uczniowie klasy 1a z wychowawcą

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij