Dzień Kota w 1b
Autor: UN 19 lutego 2020

17 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Kota. Klasa 1b postanowiła swoimi siłami świętować dzień tych ciekawskich zwierząt. Wybór padł na tablicę interaktywną i ozoboty. Po zakodowaniu  kolorowego kota na tablicy mogliśmy zakodować trasę dla małych robocików. Zwieńczeniem zajęć były film edukacyjny o zwyczajach naszych pupilów, a na koniec powstały kreatywne prace  plastyczne.

Wychowawczyni

 

 

 

 

 

 

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij