Dzień Kobiet w klasach 1b i 1c
Autor: UN 17 marca 2020

Dnia 9 marca klasy wybrały się na warsztaty kulinarne ,,Kuchcikowo” organizowane przez Studio Wrażeń. Tematem zajęć były zboża- dzieci poznawały ich rodzaje oraz co z nich powstaje. Pierwsza część warsztatów polegała na przygotowaniu przez dzieci czapek kucharskich oraz założeniu ochronnych fartuszków. Po pracy plastycznej oraz zapoznaniu się ze zbożami, dzieci samodzielnie wykonały mieszankę ciasta na naleśniki. Przygotowały też zdrową nutellę z daktyli. Dzieciom takie praktyczne zdobywanie wiedzy bardzo się podobało. Do tego naleśniki były zdrowe i pyyyyszne.  Dziękujemy za tak ciekawe poprowadzenie zajęć.

M. Kozyra, K. Pinkowicz

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij