Autor: admin@sp3 20 marca 2020

Szanowni Rodzice,

informujemy, że zgłoszenia dzieci do klasy I ogólnej, klasy I sportowej, do klasy IV sportowej oraz klasy VII dwujęzycznej przyjmowane są również drogą elektroniczną.

Dokumenty można przesłać na pocztę sp3com@poczta.onet.pl w formie skanów lub fotografii.

Szczegóły dotyczące naboru w zakładkach:

Klasa I ogólna – dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły

Klasa I ogólna – dzieci spoza obwodu

Klasa  sportowa

Klasa VII dwujęzyczna

Wnioski i deklaracje:

Wniosek przyjęcia do I klasy – spoza obwodu

Zgłoszenie ucznia do klasy I szkoły obwodowej

Wniosek przyjęcia do klasy sportowej.

Deklaracja przyjęcia do klasy I sportowej

Deklaracja przyjęcia do klasy IV sportowej

Deklaracja – klasa VII dwujęzyczna