Rekrutacja
Autor: admin@sp3 20 marca 2020

Szanowni Rodzice,

informujemy, że zgłoszenia dzieci do klasy I ogólnej, klasy I sportowej, do klasy IV sportowej oraz klasy VII dwujęzycznej przyjmowane są również drogą elektroniczną.

Dokumenty można przesłać na pocztę sp3com@poczta.onet.pl w formie skanów lub fotografii.

 

Szczegóły dotyczące naboru w zakładkach:

Klasa I ogólna – dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły 

Klasa I ogólna – dzieci spoza obwodu

Klasa  sportowa

Klasa VII dwujęzyczna

 

Wnioski i deklaracje:

Wniosek przyjęcia do I klasy – spoza obwodu

Zgłoszenie ucznia do klasy I szkoły obwodowej

Wniosek przyjęcia do klasy sportowej.

Deklaracja przyjęcia do klasy I sportowej

Deklaracja przyjęcia do klasy IV sportowej

Deklaracja – klasa VII dwujęzyczna

 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij