Młodzież poleca do czytania
Autor: Oz@sp3 20 marca 2020

Poza poniżej podanymi tytułami można na telefon zainstalować aplikację Wattpad, na której znajdziecie dużo ciekawych powieści napisanych przez dzieci, młodzież i dorosłych. Jeśli czujecie się na siłach na tej aplikacji możecie samodzielnie stworzyć swoje opowiadania. Na pewno uczniowie z naszej szkoły chcieliby przeczytać dzieła stworzone przez was.

1. „Babcia Rabuś” -Davida Walliamsa

2.”Do wszystkich chłopaków których kochałam”- Fenny Han

3.”Gwiazd naszych wina”-John Green

4.”Morderstwo w Orient Expressie”-Agata Christie

5.”Za niebieskimi drzwiami”-Marcin Szczygielski

6.”Był sobie pies”-W .Bruce Cameron

7.”Dotyk Julii”-Tahereh Mafi

8.”Harry Potter”(części jest wiele)-J.K.Rowling

9.”Detektyw Pozytywka”-Grzegorz Kasdepke

10.”Koszmarny Karolek”-Francesca Simon

11.”Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai-Tajemnica biblioteki”-Martin Widmark, Helena Willis

12.”Kocia kawiarenka”-Katrina Charman

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij