Młodzież poleca do czytania
Autor: Oz@sp3 20 marca 2020

Poza poniżej podanymi tytułami można na telefon zainstalować aplikację Wattpad, na której znajdziecie dużo ciekawych powieści napisanych przez dzieci, młodzież i dorosłych. Jeśli czujecie się na siłach na tej aplikacji możecie samodzielnie stworzyć swoje opowiadania. Na pewno uczniowie z naszej szkoły chcieliby przeczytać dzieła stworzone przez was.

1. „Babcia Rabuś” -Davida Walliamsa

2.”Do wszystkich chłopaków których kochałam”- Fenny Han

3.”Gwiazd naszych wina”-John Green

4.”Morderstwo w Orient Expressie”-Agata Christie