Jak rozmawiać z dzieckiem o niepokojącej sytuacji związanej z koronawirusem?
Autor: Oz@sp3 21 marca 2020

Pamiętaj:

  • Przekazuj informacje zgodnie z prawdą, ale dostosuj swoje odpowiedzi do wieku rozwojowego dziecka.

  • Pozwól sobie na słowo „nie wiem”, by unikać przekazywania niepotwierdzonych informacji.

  • Staraj się być świadoma/y swoich lęków. To naturalne, że Ty również czujesz się nieswojo.

  • Towarzysz dziecku i bądź gotowa/y, by je wesprzeć.

Więcej informacji pod linkiem:

Jak rozmawiać z dzieckiem o niepokojącej sytuacji związanej z koronawirusem?

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij