Domowa lista skarbów do druku
Autor: Oz@sp3 24 marca 2020
Podaję dalej pomysł na popularną zabawę przynoszącą świetne efekty przede wszystkim w szybkiej nauce języków obcych – czyli szukanie skarbów. Tym razem dzieci wybiorą się na poszukiwanie skarbów we własnych domach! Dorośli rzecz jasna mogą pomagać, ale lepiej dla nich będzie jeśli wykorzystają ten kwadrans przeznaczony na zabawę dla swoich własnych potrzeb czy wykonania pracy zdalnej 😉
 
Ania z Dzieckiem bądź
 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij