Dzień Kobiet w 1b
Autor: admin@sp3 8 marca 2015

10 marca odbyła się klasowa impreza z okazji Dnia Dziewczynek. Na początku chłopcy odśpiewali  gromkie 100- lat i wręczyli dziewczynkom piękne upominki. Później była wspaniała zabawa przeplatana konkursami. Dziewczynki musiały odkryć w sobie talent kulinarny i ulepić tort z plasteliny. Nie lada wyzwaniem było  rozpoznawanie chłopców po dotyku oraz  rysowanie ich z zawiązanymi oczami.  Były również tańce konkursowe z balonami, krzesełkami i miotłą. Wszystkim dopisywał humor i kondycja. Niezawodne mamy zadbały o słodki poczęstunek.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij