LIST Z ZIELONEJ SZKOŁY
Autor: admin@sp3 4 czerwca 2014

Kochani Przyjaciele!
Przesyłamy gorące pozdrowienia z zielonej szkoły w Poddąbiu. Jesteśmy zdrowi i bawimy się świetnie! Chociaż podróż mieliśmy z przygodami, to wierzymy, że co się źle zaczyna, to się dobrze kończy. Płynęliśmy już statkiem, spacerowaliśmy po okolicy, kąpaliśmy się (nie w morzu, a w basenie), piekliśmy kiełbaski i słuchaliśmy żeglarskich pieśni.

No i oczywiście była obowiązkowa dyskoteka. Dzisiaj szukaliśmy skarbu Rozamundy Poddębiastej XV i spotkaliśmy się z olimpijczykiem, który reprezentował Polskę w maratonie. Jutro wybieramy się do Doliny Charlotty. Cały czas liczymy na piękną pogodę, bo plaża w Poddąbiu jest przepiękna!
Przesyłamy Wam gorące uściski (a siłę mamy, bo jedzonko pycha!)

Uczniowie z klas trzecich wraz z wychowawcami.

Zdjęcia