LIST Z ZIELONEJ SZKOŁY
Autor: admin@sp3 4 czerwca 2014

Kochani Przyjaciele!
Przesyłamy gorące pozdrowienia z zielonej szkoły w Poddąbiu. Jesteśmy zdrowi i bawimy się świetnie! Chociaż podróż mieliśmy z przygodami, to wierzymy, że co się źle zaczyna, to się dobrze kończy. Płynęliśmy już statkiem, spacerowaliśmy po okolicy, kąpaliśmy się (nie w morzu, a w basenie), piekliśmy kiełbaski i słuchaliśmy żeglarskich pieśni.

No i oczywiście była obowiązkowa dyskoteka. Dzisiaj szukaliśmy skarbu Rozamundy Poddębiastej XV i spotkaliśmy się z olimpijczykiem, który reprezentował Polskę w maratonie. Jutro wybieramy się do Doliny Charlotty. Cały czas liczymy na piękną pogodę, bo plaża w Poddąbiu jest przepiękna!
Przesyłamy Wam gorące uściski (a siłę mamy, bo jedzonko pycha!)

 

Uczniowie z klas trzecich wraz z wychowawcami.

Zdjęcia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij