Smoothie (dla jednej osoby)
Autor: Oz@sp3 6 kwietnia 2020
Składniki :
3 łyżki zielonych listków rzeżuchy
1 dojrzały banan
1/2 gruszki
1 łyżka soku z cytryny 
1/2 szklanki wody 
1 łyżeczka miodu
Wykonanie :
Wszystkie składniki umieść w wysokim naczyniu lub blenderze kielichowym. 
Zmiksuj na gładko

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij