KINO DZIECI
Autor: Oz@sp3 6 kwietnia 2020

Najlepsze filmy dla młodych widzów dostępne również w domu! Mądre i bezpieczne kino, gwarantujące dobrą zabawę i inspirujące do rozmowy, to od zawsze znak rozpoznawczy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Kino Dzieci. Od dziś rodzicom i opiekunom w jednym miejscu udostępniamy także materiały, które są gotowymi pomysłami na aktywności po filmowym seansie. Na stronie www.kinodzieci.pl w nowej zakładce czekają specjalnie przygotowane wideo tutoriale z zabawami plastycznymi oraz materiały do analizy psychologicznej filmu z dziećmi zatytułowane “Okiem psychologa”. Włącz Kino Dzieci i oglądaj #MądreFilmyOnline już teraz!

Na #MądreFilmyOnline zaprasza Roman Gutek – twórca i dyrektor MFF Nowe Horyzonty, link do video: