Kariera zawodowa
Autor: Oz@sp3 6 kwietnia 2020

 

Witam,

uczniom klas 8 przypominam o stronie https://mapakarier.org/, na której można znaleźć opisy 582 zawodów. Szczególnie polecam Wam zakładki Istotne wymagania i umiejętności (dowiecie się co jest ważne dla tego zawodu) oraz Przykładowa ścieżka edukacyjna (jakie szkoły trzeba ukończyć żeby wykonywać wybrany zawód). #zostanwdomu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij