Naleśniki
Autor: Oz@sp3 15 kwietnia 2020
Składniki :
  • 1 i 1/2 szklanki mąki pszennej
  • 1 szklanka wody gazowanej
  • 1/2 szklanki mleka 
  • 2 jajka
  • 2 łyżki oleju 
  • 2 łyżki cukru
  • szczypta soli
Wykonanie :
Do miski wsypać mąkę, dodać wodę, mleko, olej, cukier, jajka, sól i zmiksować na gładkie ciasto. 
Gotowe ciasto odstawić na 20 minut żeby odpoczęło ?
Po tym czasie rozgrzać ?  i wylać równomiernie ciasto. 
Podawać z dżemem czy serkiem waniliowym. 
Smacznego ?
Pozdrawiam. Bogna
Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij