LIST Z ZIELONEJ SZKOŁY 2
Autor: admin@sp3 6 czerwca 2014

Kochani!

Intensywne wrażenia sprawiają, że brakuje nam czasu na korespondencję i telefony do was. W dalszym ciągu zwiedzamy, oglądamy i przeżywamy. Wczoraj fauna i flora w Dolinie Charlotty, dzisiaj – Słowiński Park Narodowy. W między czasie plaża, basen i goferki. Musimy już kończyć, bo muzyka zaczyna grać i nogi rwą nam się do tańca na dyskotece. Pozdrawiamy serdecznie.

Uczniowie klas III.

Zdjęcia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij