ZDALNA NAUKA
Autor: UN 19 kwietnia 2020

Za oknem wiosna wręcz szaleje. My zaś musimy przebywać w domu, ale w tym czasie możemy spokojnie wymyślać przeróżne zabawy, wykonywać dowolne  prace plastyczne, czytać ulubione książki, oglądać bajki itd. Postanowiliśmy pokazać wszystkim jak piękne wiosenne kapelusze zaprojektowaliśmy. Co prawda nie można w tej chwili w nich wyjść z domu, ale od czego jest wyobraźnia?

A więc, do dzieła !

                                                                                          Uczennice i  uczniowie kl.2d

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij