Uwaga rodzice kandydatów do klas sportowych.
Autor: KK@sp3 19 kwietnia 2020

Informujemy rodziców uczniów-kandydatów do klas sportowych (pierwszej gimnastycznej i czwartej siatkarsko-koszykarskiej) iż w związku z trwającym stanem epidemii oraz niesprecyzowanym terminem powrotu dzieci do zajęć szkolnych zmienione zostały terminy w postępowaniu rekrutacyjnym do klas sportowych.

Poniżej nowe daty do zapamiętania:

– do 10.06.2020 przedłużony został termin składania wniosków do w/w klas;

– ustalono, że   w okresie od 16 do 18.06.2020 przeprowadzone zostaną próby sprawności fizycznej do w/w klas.

Na bieżąco będziemy państwa informować o dalszych działaniach.