Tost hawajski
Autor: Oz@sp3 20 kwietnia 2020
Składniki :
  • ananasy w plastrach z puszki
  • szynka
  • żółty ser
  • chleb tostowy
Wykonanie
Na pieczywo tostowe ułóż szynkę, plaster ananasa, plaster żółtego sera. 
Tosty piecz przez 10-15 minut w piekarniku nagrzanym do temperatury 180 stopni (góra- dół). 
Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij