Poczytajki
Autor: Oz@sp3 20 kwietnia 2020
Kolejne „Poczytajki”:
 
 
 
 
Zaczytani zapraszają na swojego instagrama na codzienne Zaczytane wieczorynki  ➡️ instagram_org
CODZIENNIE NA ŻYWO:
✅ 19:00 ➡️ Wieczorynka dla dzieci
✅ 21:00 ➡️ Wieczorynka dla dorosłych
 
We wtorki i czwartki o 19:00 Bajkoterapia on-line.
Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij