Omlety oblane miodem
Autor: Oz@sp3 23 kwietnia 2020
Składniki :
  • 2 jajka
  • 2 łyżeczki cukru 
  • łyżka śmietany 18%
  • łyżka mąki pszennej
  • masło 
Wykonanie:
Do miseczki wbijam 2 jajka, 2 łyżeczki cukru i dokładnie mieszam. Następnie dodaję łyżkę śmietany 18% i łyżkę mąki. 
Wszystko rozcieram na jednolitą masę. Na patelni rozpuszczam łyżkę masła i wylewam masę jajeczną. Smażę z jednej i drugiej strony. Usmażone omlety polewam miodem. 
Smacznego ?
Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij