LIST Z ZIELONEJ SZKOŁY 3
Autor: admin@sp3 10 czerwca 2014

Witamy!
Czas szybko leci i właśnie rozpoczęliśmy końcowe odliczanie W zawrotnym tempie przeżywamy dalsze atrakcje Za nami chrzest morski, bitwa o Słowiniec, konkurs piaskowych budowli, spotkanie z rycerzami i nauka tańca. Zatańczymy wszyscy razem dla pracowników ośrodka „Czekoladę”. Przed nami wycieczka na Kaszuby i konkurs plastyczny. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich kolegów i koleżanki, nauczycieli i pracowników szkoły.

Trzecioklasiści i wychowawcy.

Zdjęcia

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij