LIST Z ZIELONEJ SZKOŁY 3
Autor: admin@sp3 10 czerwca 2014

Witamy!
Czas szybko leci i właśnie rozpoczęliśmy końcowe odliczanie W zawrotnym tempie przeżywamy dalsze atrakcje Za nami chrzest morski, bitwa o Słowiniec, konkurs piaskowych budowli, spotkanie z rycerzami i nauka tańca. Zatańczymy wszyscy razem dla pracowników ośrodka „Czekoladę”. Przed nami wycieczka na Kaszuby i konkurs plastyczny. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich kolegów i koleżanki, nauczycieli i pracowników szkoły.

Trzecioklasiści i wychowawcy.

Zdjęcia