Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021
Autor: Oz@sp3 18 maja 2020

Ministerstwo ogłosiło harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.

Ustalony przez Ministra Edukacji Narodowej harmonogram postępowania rekrutacyjnego do szkół dla młodzieży dostosowany został do zmienionego terminu przeprowadzanych egzaminów ósmoklasisty, w tym terminu wydania zaświadczenia o wyniku tego egzaminu przez okręgowe komisje egzaminacyjne.

Szczegóły w załączniku

Terminy_postępowania_rekrutacyjnego_2020-2021

Informacja pochodzi ze strony Ministerstwa Edukacji Narodowej: