URODZINY JANA PAWŁA II
Autor: RS@sp3 21 maja 2020

18 maja przeżywaliśmy 100 lat urodzin Karola Wojtyły naszego PAPIEŻA-POLAKA. Jak widać w naszych domach nie zabrakło radości świętowania. Uczniowie wraz z rodzicami upiekli na ten dzień kremówki i mogli się rozkoszować smakiem ulubionego ciastka PAPIEŻA z czasów dzieciństwa. Mniammmm, pychotka!

Czesława Piontek

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij