Majowa łąka
Autor: UN 21 maja 2020

Byliśmy na wiosennej łące. Kolorowo, pachnąco, świeżo, mnóstwo kwitnących roślin i malutkich owadów. Ach, ta przyroda ! Pięknie wokół nas, choć tylko możemy pomarzyć. Tak majową łąkę widzą uczniowie z kl. 2 d.

 

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij