Dla Mamy, tej najdroższej, najpiękniejszej, jedynej…
Autor: Oz@sp3 26 maja 2020

Dzień Matki, który obchodzimy 26 maja to najpiękniejsze, wyjątkowe i najbardziej osobiste święto w roku. Słowo: matka, mama, mamusia, mateńka – to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, to ostoja i poczucie bezpieczeństwa oraz wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne. Dzień Matki to dzień szczególny, bliski każdemu. Z tej okazji klasa 1 d przygotowała dla mam niespodziankę online:)

Uczniowie klasy 1d

wraz z wychowawcą

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij