Dzień Ziemi 2020
Autor: Oz@sp3 26 kwietnia 2020

W tym roku świat trochę przyhamował.

Ulicami jeździ mniej samochodów, ograniczono produkcję przemysłową – wszystko to powoduje spadek emisji dwutlenku węgla (głównego gazu cieplarnianego).

Uczniowie klas 4, 5 i 6 spróbowali przedstawić hasło «Świat staje, Ziemia łapie oddech» w dowolnej formie. Oto galeria ich prac ?

K. Dźwigońska

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij