Ucz się z Miarką!!!
Autor: Oz@sp3 10 czerwca 2020

Zapraszamy do I Liceum i Technikum nr 4 w Żorach.
Ciekawe rozszerzenia, przyszłościowe zawody.
Dobre przygotowanie do egzaminów zewnętrznych.

Na stronie „Miarki” https://1lo.zory.pl/zasady-rekrutacji-dla-absolwentow-szkol-podstawowych/  zostały opublikowane NOWE terminy rekrutacji do I LO i Technikum nr 4.

Zapoznaj się z regulaminem rekrutacji, ważnymi terminami i ciekawą ofertą klas w liceum i technikum!

Terminy składania wniosków:

Kandydaci do klas dwujęzycznych – od 15 czerwca 2020 r. do 22 czerwca 2020 r.

Kandydaci do pozostałych klas liceum i technikum – od 15 czerwca 2020 r. do 10 lipca 2020 r.

Pozostałe terminy rekrutacji na stronie „Miarki”.

Przypominamy wszystkim kandydatom, którzy ubiegają się o przyjęcie do klas dwujęzycznych (niezależnie od kolejności wyboru klas w systemie elektronicznego naboru), że warunkiem koniecznym rekrutacji jest przystąpienie do testu kompetencji z języka angielskiego. Osoby, które nie zgłoszą się na egzamin nie będą mogły uczestniczyć w rekrutacji do klas dwujęzycznych.

Termin testu – 23 czerwca 2020 r. godz. 14.00

Na egzamin należy zgłosić się przyborami do pisania oraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Termin dodatkowy testu do klas dwujęzycznych – 03 lipca 2020 r. godz. 10.00 – tylko dla kandydatów, którzy zgłosili w sekretariacie szkoły konieczność wyznaczenia II terminu egzaminu.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij