Dyplom zdobyty!
Autor: UN 23 czerwca 2020

W tym roku szkolnym klasa 3c realizowała projekt edukacyjny Fundacji Uniwersytetu Dzieci – „Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?”.  Projekt ten, stanowiący cykl zadań detektywistycznych, rozwinął potencjał twórczy i intelektualny dzieci. Uczniowie spisywali się znakomicie. Wykazali się kreatywnością, umiejętnością pracy w zespole, zdolnością krytycznego i analitycznego myślenia. To było ciekawe i przyjemne wyzwanie.

wych. T. Moś

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij